• Počinjemo upisivati sv. mise po nakanama za Vaše umrle kroz 2020. godinu. Robert remeta vrši upise u sakristiji.
  • Na Staru Godnu, 31.12.2019. g. sv. misa zahvalnica “Te Deum” za proteklu godinu, zahvala za sve duhovne milosti dobivene od Boga bit će u 16:00 sati, a sat vremena ranije, od 15:00 do 15:45 bit će prigoda za sv. ispovijed.
  • Terapijska zajednica “Mondo Nuovo”iz Nunića kod Kistanja, osnovana 1979. godine te se bavi rehabilitacijom i resocijalizacijom svih vrsta ovisnika, svojim radom i rukotvorinama omogućava egzistenciju i buduće djelovanje. U drugu nedjelju Adventa će prodavati svoje radove ispred crkve.
  • Danas naša djeca prodaju svoje radove ispred crkve po simboličnim cijenama, a sav prihod namijenjen je kupnji kipa bl. Alojzija Stepinca, koji je naručen za našu župnu crkvu, budući da je On supatron naše Župe. Također, od danas, prve nedjelje Došašća prikupljamo donacije za kip bl. Alojzija Stepinca. Svoje donacije možete dati Robertu remeti, Anđeli Žolo ili u župnom uredu, po želji.
  • Od ponedjeljka 2.12. počinju mise zornice u 6:00 sati, osim nedjelje.
  • Od druge nedjelje Došašća, odnosno od 9.12. počinje blagoslov obitelji. Redoslijed blagoslova će biti kazivan na misama zornicama. Detaljnije u slijedeću nedjelju.
  • Dobili smo besplatne primjerke Glasa Koncila, uzmite i čitajte vjerski tisak. Za pretplatnike Glas Koncila je u sakristiji. Besplatne primjerke ćemo dobivati do Nove Godine.
  • Klanjanje četvrtkom se nastavlja nakon Krštenja Gospodinova, 16.1.2020. g., a sada u Adventu klanjanja nema.
ŽUPSKE OBAVIJESTI: Nedjelja, 1.12.2019.