23.2.2020.-1.3.2020.

23.2.2020NEDJELJA
sedma kroz god.
8:00+ BLAŽ i MARA PRCELA (Ivica Prcela)
23.2.2020NEDJELJA
sedma kroz god.
10:00+ Pro populo
24.2.2020PONEDJELJAK17:00+ DUJE ODRLJIN (Bože Odrljin)
25.2.2020UTORAK17:00+ BLAŽ PRCELA (Nena Dukić)
26.2.2020SRIJEDA17:00+ BOŽE BAKIĆ (Ljubica Bakić)
27.2.2020ČETVRTAK17:00+ DARKO, MILE i IVAN KLAPEŽ (Nikica Klapež)
28.2.2020PETAK17:00+ ANA i PETAR MASTELIĆ (Vinka Mastelić)
29.2.2020SUBOTA17:00+ JAKOV MARIĆ (Petar Marić)
1.3.2020NEDJELJA
Prva korizmena
8:00+ MARKO i MARIJA GRUBIŠIĆ (Vinko Grubišić)
1.3.2020NEDJELJA
Prva korizmena
10:00+ Pro populo

16.2.2020.-23.2.2020.

16.2.2020NEDJELJA
šesta kroz god.
8:00+ MARIJA i MARKO GRUBIŠIĆ (Vinko Grubišić)
16.2.2020NEDJELJA
šesta kroz god.
10:00+ Pro populo
17.2.2020PONEDJELJAK17:00+ ŽOELA i ZORAN ZUBAC (Ivan Zubac)
18.2.2020UTORAK17:00+ č.s. ELEKTA, IVAN i DRAGICA ŽOLO (Petar Žolo)
19.2.2020SRIJEDA17:00+ PETAR KNEZOVIĆ (Mladen Knezović)
20.2.2020ČETVRTAK17:00+ MARKO i MILICA ŽURO (Anđelka Kažimir)
21.2.2020PETAK17:00+ VINKO, JOZO i IVA MATELJAN (Tiho Mateljan)
22.2.2020SUBOTA17:00+ NA ODLUKU (Mira Klapež)
23.2.2020NEDJELJA
sedma kroz god.
8:00+ BLAŽ i MARA PRCELA (Ivica Prcela)
23.2.2020NEDJELJA
sedma kroz god.
10:00+ Pro populo

9.2.2020.-16.2.2020.

9.2.2020NEDJELJA
peta kroz god.
8:00+ JOZO PRCELA (Josipa Botica)
9.2.2020NEDJELJA
peta kroz god.
10:00+ Pro populo
10.2.2020PONEDJELJAK17:00+ ZA SVOJE UMRLE (Ana Odrljin)
11.2.2020UTORAK17:00+ PAVICA IVIŠIĆ (Nedjeljko Ivišić)
12.2.2020SRIJEDA17:00+ LUCA i AMBROZ BAKIĆ (Luca Ivišić)
13.2.2020ČETVRTAK17:00+ ANTE, č.s. ELEKTA ŽOLO (Jaka Knezović)
14.2.2020PETAK17:00+ IVAN i ANÐA PLAZIBAT (Lucija Plazibat)
15.2.2020SUBOTA17:00+ ANTE i LUCA (Senka Žuro)
16.2.2020NEDJELJA
šesta kroz god.
8:00+ MARIJA i MARKO GRUBIŠIĆ (Vinko Grubišić)
16.2.2020NEDJELJA
šesta kroz god.
10:00+ Pro populo

2.2.2020.-9.2.2020.

2.2.2020.NEDJELJA
Svijećnica
8:00+ BLAŽ i MATIJA VUKAS (Ante Dodig)
2.2.2020.NEDJELJA
Svijećnica
10:00+ Pro populo
3.2.2020PONEDJELJAK17:00+ LUKA i ANÐA MASTELIĆ (Stipan Mastelić)
4.2.2020UTORAK17:00+ VILKO PRCELA (Janja Prcela)
5.2.2020SRIJEDA17:00+ IVAN i JOZA ODRLJIN (Stipan Odrljin)
6.2.2020ČETVRTAK17:00+ MILAN BAKIĆ (Marija Bakić)
7.2.2020PETAK17:00+ ĆIRO DUKIĆ(Dragica Dukić)
8.2.2020SUBOTA17:00+ IVAN VARVODIĆ (Supruga)
9.2.2020NEDJELJA
peta kroz god.
8:00+ JOZO PRCELA (Josipa Botica)
9.2.2020NEDJELJA
peta kroz god.
10:00+ Pro populo

26.1.2020.-2.2.2020.

26.1.2020.NEDJELJA
Treća kroz godinu
8:00+ LJUBICA i DOMA BAKIĆ (Anđa Bakić)
26.1.2020.NEDJELJA
Treća kroz godinu
10:00+ Pro populo
27.1.2020.PONEDJELJAK17:00+ MARKO ODRLJIN (Bibijana Prcela)
28.1.2020.UTORAK17:00+ DUŠAN DODIG (Nenad Dodig)
29.1.2020.SRIJEDA17:00+ STIPE BAKIĆ (Anđa Bakić)
30.1.2020.ČETVRTAK17:00+ GRGO DUKIĆ (Boris Dukić)
31.1.2020.PETAK17:00+ JELA MARIĆ (Nikolina Mateljan)
NA ODLUKU (Branka Odrljin)
1.2.2020.SUBOTA17:00+ ANTE, JAKA i JAKOV PRCELA (Mate Prcela)
2.2.2020.NEDJELJA
Svijećnica
8:00+ BLAŽ i MATIJA VUKAS (Ante Dodig)
2.2.2020.NEDJELJA
Svijećnica
10:00+ Pro populo

19.1.2020.-26.1.2020.

19.1.2020.NEDJELJA
Druga kroz godinu
8:00+ PAVICA ŽOLO (1. godišnjica)
+ MARIJA, ZORKA (Milena Marić)
19.1.2020.NEDJELJA
Druga kroz godinu
10:00+ Pro populo
20.1.2020.PONEDJELJAK17:00+ FILIP i MARA ŠIPIĆ (Milenka Dukić)
21.1.2020.UTORAK17:00+ OBITELJ MAGIĆ (Branka Odrljin)
22.1.2020.SRIJEDA17:00+ ANTE, MARIJA, KATA i ANÐA (Stipe Odrljin)
23.1.2020.ČETVRTAK17:00+ IVAN ODRLJIN (Ljuba Odrljin)
24.1.2020.PETAK17:00+ PETAR, MARA i STIPE ODRLJIN (Nikola Odrljin)
25.1.2020.SUBOTA17:00+ JOZO ODRLJIN (Neda Odrljin)
26.1.2020.NEDJELJA
Treća kroz godinu
8:00+ LJUBICA i DOMA BAKIĆ (Anđa Bakić)
26.1.2020.NEDJELJA
Treća kroz godinu
10:00+ Pro populo

12.1.2020.-19.1.2020.

12.1.2020.NEDJELJA
Krštenje Gospodinovo
8:00+ VINKO i ANA DODIG (Ante Dodig)
12.1.2020.NEDJELJA
Krštenje Gospodinovo
10:00+ Pro populo
13.1.2020.PONEDJELJAK17:00+ MILJENKO KLAPEŽ (Ljiljana Klapež)
14.1.2020.UTORAK17:00+ ANTE-FILIP i DRAGAN ŽOLO (Anđelka Žolo)
15.1.2020.SRIJEDA17:00+ IVAN, ANA i ANTE ŽIVALJIĆ (Iva Ivišić)
16.1.2020.ČETVRTAK17:00+ JOSIP ODRLJIN (Draško Odrljin)
17.1.2020.PETAK17:00+ TOMICA i ANTE ODRLJIN (Nikola Odrljin)
18.1.2020.SUBOTA17:00+ PETAR, MARA i STIPE ODRLJIN (Nikola Odrljin)
19.1.2020.NEDJELJA
Druga kroz godinu
8:00+ PAVICA ŽOLO (1. godišnjica)
+ MARIJA, ZORKA (Milena Mariæ)
19.1.2020.NEDJELJA
Druga kroz godinu
10:00+ Pro populo

5.1.2020.-12.1.2020.

5.1.2020.NEDJELJA
Druga nedjelja po Božiću)
8:00+ ANA DUKIĆ (1. godišnjica)
5.1.2020.NEDJELJA
Druga nedjelja po Božiću)
10:00+ Pro populo
6.1.2020.PONEDJELJAK
Bogojavljenje
(Sveta tri kralja)
10:00+ IVAN, MILJENKO i DARKO KLAPEŽ (Ðuka Klapež)
7.1.2020.UTORAK17:00+ BOŽE ODRLJIN (Anita Odrljin)
8.1.2020.SRIJEDA10:00+ MARKO i LJUBA ĆOSIĆ (Jasna Klapež)
9.1.2020.ČETVRTAK17:00+ MATE i KATA ŽOLO (Tomislav Žolo)
10.1.2020.PETAK17:00+ MARA PRCELA (Nena Dukić)
11.1.2020.SUBOTA17:00+ KATARINA DODIG (1. godišnjica)
+ PETAR MATELJAN (1. godišnjica)
12.1.2020.NEDJELJA
Krštenje Gospodinovo
8:00+ VINKO i ANA DODIG (Ante Dodig)
12.1.2020.NEDJELJA
Krštenje Gospodinovo
10:00+ Pro populo

29.12.2019.-5.1.2020.

29.12.2019.NEDJELJA
Sveta Obitelj
8:00+ IVAN, ANTE i PETAR APICA (Ana Apica)
29.12.2019.NEDJELJA
Sveta Obitelj
10:00+ Pro populo
30.12.2019.PONEDJELJAK18:00+ IVAN ODRLJIN i č.s. REGINALDA MARINOVIĆ (Neven Odrljin)
31.12.2019.UTORAK
Stara Godina
9:00IVAN i MATE KLAPEŽ (Tereza Klapež)
31.12.2019.UTORAK
Stara Godina
16:00Te Deum (Tebe Boga hvalimo - misa zahvalnica za proteklu godinu)
1.1.2020.SRIJEDA
Nova Godina
Sveta Bogorodica Marija
10:00Za duše Čistilišta
2.2.2020.ČETVRTAK17:00+ FRANO DUKIĆ (Mićo Dukić)
3.1.2020.PETAK17:00+ NEDA, PETAR i PAŠKA PRCELA (Stipe Prcela)
4.1.2020.SUBOTA17:00+ ANA i MIŠE GRUBIŠIĆ (Marko Grubišić)
5.1.2020.NEDJELJA
Druga nedjelja po Božiću)
8:00+ ANA DUKIĆ (1. godišnjica)
5.1.2020.NEDJELJA
Druga nedjelja po Božiću)
10:00+ Pro populo

22.12.2019.-29.12.2019.

22.12.2019NEDJELJA
Četvrta Došašća
8:00+ PAŠKA, PETAR i NEDA PRCELA (Stipe Prcela); +MARIJA KLAPEŽ
22.12.2019NEDJELJA
Četvrta Došašća
10:00+ Pro populo
23.12.2019PONEDJELJAK6:00+ĆIRO DUKIĆ (Ana Dukić)
24.12.2019UTORAK
Badnjak
6:00Zornica
24.12.2019UTORAK
Badnjak
23:59Polnoćka
25.12.2019SRIJEDA
Božić
8:00
25.12.2019SRIJEDA
Božić
10:00
26.12.2019ČETVRTAK
Sv. Stjepan
8:00+ MIŠE i ANA GRUBIŠIĆ (Marko Grubišić)
26.12.2019ČETVRTAK
Sv. Stjepan
10:00Pro populo
27.12.2019PETAK
Sv. Ivan
10:00+ PETAR PLAZIBAT (Luca Plazibat)
28.12.2019SUBOTA18:00+ MARIJA DUKIĆ (Ante Dukić)
29.12.2019NEDJELJA
Sveta Obitelj
8:00+ IVAN, ANTE i PETAR APICA (Ana Apica)
29.12.2019NEDJELJA
Sveta Obitelj
10:00+ Pro populo

15.12.2019.-22.12.2019.

15.12.2019NEDJELJA
Treća Došašća
8:00+ JURE i ANA IVIŠIĆ(Ćiro Ivišić)
15.12.2019NEDJELJA
Treća Došašća
10:00+ Pro populo
16.12.2019PONEDJELJAK6:00+ MATE i MARA ŽURO (Ivan Knezović Žuro)
17.12.2019UTORAK6:00+ ANÐA MATELJAN, MARIJA DUKIĆ i MARA PRCELA (Miljenko Mateljan)
18.12.2019SRIJEDA6:00+ NEDILJKO BAKIĆ(Smilja Bakić)
19.12.2019ČETVRTAK6:00+ ANTE DUKIĆ (Bože Dukić)
20.12.2019PETAK6:00+ BOŽO i ANTE IVIŠIĆ (Milenka Ivišić)
21.12.2019SUBOTA6:00+ LUKA i ANA DUKĆ (Ilko Dukić)
22.12.2019NEDJELJA
Četvrta Došašća
8:00+ PAŠKA, PETAR i NEDA PRCELA (Stipe Prcela); +MARIJA KLAPEŽ
22.12.2019NEDJELJA
Četvrta Došašća
10:00+ Pro populo

8.12.2019.-15.12.2019.

8.12.2019NEDJELJA
Druga Došašća
8:00+ LJILJANKA-NADA DODIG (Luca Dodig)
8.12.2019NEDJELJA
Druga Došašća
10:00+ Pro populo
9.12.2019PONEDJELJAK6:00+ IVAN i ANA PRCELA (Dražen Prcela)
10.12.2019UTORAK6:00+ DRAGICA, č.s. ELEKTA i č.s. TUGOMILA ŽOLO (Ante Žolo)
11.12.2019SRIJEDA6:00+ IVAN i ANA PRCELA (Josip Prcela)
12.12.2019ČETVRTAK6:00+ ŠIMA i ANDRIJA ĆOSIĆ (Jasna Klapež)
13.12.2019PETAK6:00+ ANA PLAZIBAT (Luca Plazibat)
14.12.2019SUBOTA6:00+ IVAN, MATE i ANA APICA (Ana Apica)
15.12.2019NEDJELJA
Treća Došašća
8:00+ JURE i ANA IVIŠIĆ (Ćiro Ivišić)
15.12.2019NEDJELJA
Treća Došašća
10:00+ Pro populo

1.12.2019.-8.12.2019.

1.12.2019NEDJELJA
Prva Došašća
8:00+ ANTE i IVA KRNJAČA (Marinko Krnjača)
1.12.2019NEDJELJA
Prva Došašća
10:00+ Pro populo
2.12.2019PONEDJELJAK6:00+ BARTUL VUCO (1. god.)
3.12.2019UTORAK6:00+ LEONIJA DODIG (Blanka Dodig)
4.12.2019SRIJEDA6:00+ IVAN PLAZIBAT (Luca Plazibat)
5.12.2019ČETVRTAK6:00+ JERKO, MILENKA i MARIJA MASTELIĆ (Dražen Mastelić)
6.12.2019PETAK6:00+ NIKOLA, MATE i ANÐA MARIĆ (Miljenko Marić)
7.12.2019SUBOTA6:00+ IVAN MASTELIĆ (Neda Mastelić)
8.12.2019NEDJELJA
Druga Došašća
8:00+ LJILJANKA-NADA DODIG (Luca Dodig)
8.12.2019NEDJELJA
Druga Došašća
10:00+ Pro populo

24.11.2019-1.12.2019.

24.11.2019NEDJELJA8:00+ DRAGICA GRUBIŠIĆ (Vinko Grubišić)
24.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
25.11.2019PONEDJELJAK18:00+ MARA PRCELA (Josip Prcela)
26.11.2019UTORAK18:00+ LUKA MARIĆ(Ana Marić)
27.11.2019SRIJEDA18:00+ MATE BAKIĆ(Ljubica Bakić)
28.11.2019ČETVRTAK18:00+ PETAR i MANDA LIŠNIĆ (Ivan Odrljin)
29.11.2019PETAK18:00+ MARA DODIG (Bože Dodig)
30.11.2019SUBOTA18:00+ JAKOV i MILICA ODRLJIN (Ivan Odrljin)
1.12.2019NEDJELJA
Prva Došašća
8:00+ ANTE i IVA KRNJAČA (Marinko Krnjača)
1.12.2019NEDJELJA
Prva Došašća
10:00+ Pro populo

17.11.2019.-24.11.2019.

17.11.2019NEDJELJA8:00+ KATICA MALENSCHEK (1. god.)
17.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
18.11.2019PONEDJELJAK18:00ZA VUKOVAR
19.11.2019UTORAK18:00+ NEDILJKA i MARKO MARIĆ (Nikolina Mateljan)
20.11.2019SRIJEDA18:00+ MARIJA ŽULJEVIĆ(Jakov Žuljević)
21.11.2019ČETVRTAK18:00+ JOZICA i ZLATKO KLIŠKIĆ (Milena Dukić)
22.11.2019PETAK18:00+ MIRKO DUKIĆ(Mara Dukić)
23.11.2019SUBOTA18:00+ PAVICA KRNJAČA (Vinko Krnjača)
24.11.2019NEDJELJA8:00+ DRAGICA GRUBIŠIĆ (Vinko Grubišić)
24.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

10.11.2019.-17.11.2019.

10.11.2019NEDJELJA8:00+ ANA i JURE IVIŠIĆ (Nediljko Ivišić)
10.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
11.11.2019PONEDJELJAK18:00+ Č.S. TUGOMILA i ELEKTA ŽOLO (Ana Prcela)
12.11.2019UTORAK18:00+ PETAR DUKIĆ (Zoran Dukić)
13.11.2019SRIJEDA18:00+ IVAN DUKIĆ (Mara Dukić)
14.11.2019ČETVRTAK18:00+ IVAN DUKIĆ (Ivanka Dukić)
15.11.2019PETAK18:00+ PAVA i IVAN BUDIĆ (Jozo Budić)
16.11.2019SUBOTA18:00+ PETAR, ANA i ANTE ODRLJIN (Vjera Odrljin)
17.11.2019NEDJELJA8:00+ KATICA MALENSCHEK (1. god.)
17.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

3.11.2019.-10.11.2019.

3.11.2019NEDJELJA8:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
3.11.2019NEDJELJA10:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
4.11.2019PONEDJELJAK18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
5.11.2019UTORAK18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
6.11.2019SRIJEDA18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
7.11.2019ČETVRTAK18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
8.11.2019PETAK18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
9.11.2019SUBOTA18:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
10.11.2019NEDJELJA8:00+ ANA i JURE IVIŠIĆ (Nediljko Ivišić)
10.11.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

27.10.2019.-3.11.2019.

27.10.2019NEDJELJA8:00+ IVICA DODIG (Viktor Dodig)
27.10.2019NEDJELJANema mise u 10:00 zbog đakonskog ređenja
Ivana Odrljina u Metkoviću
28.10.2019PONEDJELJAK18:00+ NEDILJKA IVIŠIĆ (Blaženka Ivišić)
29.10.2019UTORAK18:00+ pater IVAN ODRLJIN, č.s. SERAFIJA ODRLJIN i MARTA ODRLJIN (Ana Odrljin)
30.10.2019SRIJEDA18:00+ NEDILJKA IVIŠIĆ (Marko Ivišić)
31.10.2019ČETVRTAK18:00+ IVA i STIPAN PRCELA (Milenka Prcela)
1.11.2019
SVI SVETI
PETAK8:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
1.11.2019
SVI SVETI
PETAK10:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
2.11.2019
DUŠNI DAN
SUBOTA16:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE, poslije mise
odrješenje na groblju
3.11.2019NEDJELJA8:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE
3.11.2019NEDJELJA10:00+ SVI POKOJNI IZ ŽUPE KOŠUTE

20.10.2019.-27.10.2019.

20.10.2019NEDJELJA8:00+ DOMINIK i ANĐA IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
20.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
21.10.2019PONEDJELJAK18:00+ IVAN, LUCA i JOZO DUKIĆ (Ante Dukić Ćube)
22.10.2019UTORAK18:00+ MARTIN, ANĐA i č.s. TERZICIJA PRCELA (Ana Odrljin)
23.10.2019SRIJEDA18:00+ ANĐA KLAPEŽ (Ćiro Klapež)
24.10.2019ČETVRTAK18:00+ BOŽE ODRLJIN (1. god.)
25.10.2019PETAK18:00+ fra STANKO PRCELA i fra BERNARD DUKIĆ (Ante Prcela Prlja)
26.10.2019SUBOTA18:00+ MARTIN i SABINA DUKIĆ (Ante Dukić)
27.10.2019NEDJELJA8:00+ IVICA DODIG (Viktor Dodig)
27.10.2019NEDJELJA-Nema mise u 10:00 zbog đakonskog ređenja
Ivana Odrljina u Metkoviću

13.10.2019.-20.10.2019.

13.10.2019NEDJELJA8:00+PERA MARIĆ (1. god.)
13.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
14.10.2019PONEDJELJAK18:00+ JOZO JAGNJIĆ (Dušan Jagnjić)
15.10.2019UTORAK18:00+ JURE, NEDILJKA i MARICA MARKOVIĆ (Anđa Bakić)
16.10.2019SRIJEDA18:00+ IVAN, MARIJA i IVA MATELJAN (Jozo Mateljan)
17.10.2019ČETVRTAK18:00+ MARTIN-ŽIVKO DUKIĆ (Miljenko Mateljan)
18.10.2019PETAK18:00+ PETAR KAŽIMIR (Jakša Kažimir)
19.10.2019SUBOTA18:00+ TOMICA i LUCA IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
20.10.2019NEDJELJA8:00+ DOMINIK i ANĐA IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
20.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

6.10.2019.-13.10.2019.

6.10.2019NEDJELJA8:00+ STJEPAN i PAŠKA ŽURO i MILA ŠUT (Senka Žuro)
6.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
7.10.2019PONEDJELJAK18:00+ MARTIN, ANĐA i č.s. TERZICIJA PRCELA (Pavica Prcela)
8.10.2019UTORAK18:00+ ANTE PRCELA (Bibijana Prcela)
9.10.2019SRIJEDA18:00+ MARKO IVIŠIĆ (Ankica Ivišić)
10.10.2019ČETVRTAK18:00+ PERA i STIPAN IVIŠIĆ (Đula Ivišić)
11.10.2019PETAK18:00+ IVA i PAVAO KLAPEŽ (Tereza Klapež)
12.10.2019SUBOTA18:00+ JAKOV i IVAN ODRLJIN (Zdenka Odrljin)
13.10.2019NEDJELJA8:00+PERA MARIĆ (1. god.)
13.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

29.9.2019.-6.10.2019.

29.9.2019NEDJELJA8:00+ ANA DUKIĆ (1. god.)
29.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
30.9.2019PONEDJELJAK8:00+ IVA GRUBIŠIĆ (Ante Grubišić)
1.10.2019UTORAK18:00+ ANĐELKO-ANDRIJA DUKIĆ (Božena Dukić)
2.10.2019SRIJEDA18:00+ POK. IZ OBITELJI ŽIŽIĆ (Ana Bakić)
3.10.2019ČETVRTAK18:00+ ANĐELKO DODIG (Bože Dodig)
4.10.2019PETAK18:00+ CECILIJA-MARIJA DODIG (Ante Dodig)
5.10.2019SUBOTA18:00+ ĆIRO i ANĐA MATELJAN (Jozo Mateljan)
6.10.2019NEDJELJA8:00+ STJEPAN i PAŠKA ŽURO i MILA ŠUT (Senka Žuro)
6.10.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

22.9.2019.-29.9.2019.

22.9.2019NEDJELJA8:00+ ANA KAŽIMIR (Ivan Kažimir)
22.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo
23.9.2019PONEDJELJAK8:00+ STIPAN i MARTA GRUBIŠIĆ (Ante Grubišić)
24.9.2019UTORAK18:00+ UBIJENI NA KUKUZOVCU
25.9.2019SRIJEDA8:00+ POK. IZ OBITELJI DODIG (Paška Marić)
26.9.2019ČETVRTAK8:00+ IVAN ŽOLO (Ana Žolo)
27.9.2019PETAK8:00+ ANDRIJA i PAVICA DADIĆ (Iva Dadić)
28.9.2019SUBOTA8:00
29.9.2019NEDJELJA8:00+ ANA DUKIĆ (1. god.)
29.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

15.9.2019. - 22.9.2019.

15.9.2019NEDJELJA8:00+ MATE IVIŠIĆ (Dane Ivišić)
15.9.2019NEDJELJA10:00Pro populo
16.9.2019PONEDJELJAK8:00+ PERA KARMELA KNEZOVIĆ (Petar Knezović)
17.9.2019UTORAK8:00+ GRGO i IVA DUKIĆ, IVAN i PAVICA KRNJAČA
(Ana Dukić)
18.9.2019SRIJEDA8:00+ POK. IZ OBITELJI BAKIĆ (Anka Bakić)
19.9.2019ČETVRTAK8:00+ POK. IZ OBITELJI MARKOVIĆ-KUSIĆ
(Vinka Mastelić)
20.9.2019PETAK8:00+ ANTE, ANTE i MARTA ZUBAC (Dražen Zubac)
21.9.2019SUBOTA8:00+ STANISALV DUKIĆ (Ana Dukić)
22.9.2019NEDJELJA8:00+ ANA KAŽIMIR (Ivan Kažimir)
22.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

8.9.2019. - 15.9.2019.

8.9.2019NEDJELJA8:00+ IVAN ODRLJIN (Ivna Odrljin)
8.9.2019NEDJELJA10:00Pro populo
9.9.2019PONEDJELJAK8:00+ MARKO i ANA GRUBIŠIĆ (Ante Grubišić)
+ BOŽO i MARA KLAPEŽ
10.9.2019UTORAK8:00NA NAKANU (Ana Mastelić)
11.9.2019SRIJEDA8:00+ FRANO i ANA IVIŠIĆ (Stipan Ivišić)
12.9.2019ČETVRTAK8:00+ NEVENKA ODRLJIN (Branimir Odrljin)
13.9.2019PETAK8:00+ MARTIN, JAKOV i LUCA ODRLJIN (Ana Odrljin)
14.9.2019SUBOTA8:00+ PETAR ŽURO (Zorka Žuro)
15.9.2019NEDJELJA8:00+ MATE IVIŠIĆ (Dane Ivišić)
15.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

1.9.2019. - 8.9.2019.

1.9.2019NEDJELJA8:00+ VLADE IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
1.9.2019NEDJELJA10:00Pro populo
2.9.2019PONEDJELJAK8:00+ DAG DODIG (1. god.) (Milka i Marko-Grgo)
3.9.2019UTORAK8:00+ PETAR i TONA MARIĆ (Ana Žuro)
4.9.2019SRIJEDA8:00+ MILE ZUBAC (Iva Zubac)
5.9.2019ČETVRTAK8:00+ BARIŠA i PERA IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
6.9.2019PETAK18:00PRVI PETAK
+ ANA, JURE i ANTE KOZINA (Luca Ivišić)
7.9.2019SUBOTA8:00+ FRANO PRCELA (Pavica Prcela)
8.9.2019NEDJELJA8:00+ IVAN ODRLJIN (Ivna Odrljin)
8.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo

25.8.2019. - 1.9.2019.

25.8.2019NEDJELJA8:00+ MIRKO ŽURO (Ana Žuro)
+ ŠIMA DUKIĆ
25.8.2019NEDJELJA10:00Pro populo
26.8.2019PONEDJELJAK8:00+ CVITKO I NEDILJKA KOPRČINA (Stipe Prcela)
27.8.2019UTORAK8:00+ PETAR, NIKOLA i PAVA PRCELA (Stipe Prcela)
28.8.2019SRIJEDA8:00+ PETAR i JOZA MARIĆ (Paško Marić)
29.8.2019ČETVRTAK8:00+ MILKA BAKIĆ (Obt. Bakić)
31.8.2019SUBOTA8:00+ Fra BERNARD DUKIĆ, ŠIMA i MARKO DUKIĆ
(Joko Dukić)
1.9.2019NEDJELJA8:00+ VLADE IVIŠIĆ (Ante Ivišić)
1.9.2019NEDJELJA10:00+ Pro populo